OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2009/2010

MAPA SERWISU

menu

ZAWODY LIGI LEKKIEJ ATLETYKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

19.05.2010 r (środa ) odbyły się na stadionie Resovii Zawody Ligi Lekkiej Atletyki dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Nasze gimnazjum reprezentowały dziewczęta w składzie:

- Szymon Symański

Gimnazjum Nr 1 w Rzeszowie zaprezentowało się rewelacyjnie i po podliczeniu punktów, nasze dziewczyny zajęły III miejsce a chłopcy I . Drużyna chłopców będzie reprezentowała Rzeszów na Wojewódzkich Zawodach Ligi Lekkiej Atletyki.

Powodzenia !!!!!

powrót do góry

::WSTECZ

"I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR SYMPATYCZNYCH WUEFISTÓW W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW"

W grudniu 2009 roku rozpoczął się
w naszej szkole "I Międzynarodowy Turniej
o Puchar Sympatycznych Wuefistów w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców" organizowany przez "Sympatycznych Wuefistów" Jadwigę Sokołowską i Mirosława Ciepielę. Do którego zgłosiło się 7 zespołów dziewcząt i 12 zespołów chłopców. Po zaciętych rozgrywkach
i emocjonujących przeżyciach do finału dziewcząt awansowały klasy IIIa i IIIg i po ostrej walce zwyciężyła klasa IIIa drugie miejsce zajęły  dziewczyny z klasy III g
a trzecie II a.
W rozgrywkach chłopców po pasjonujących meczach w grupach do finału awansowały klasy Ib, IIIa i IIIg. Po ostrej walce pierwsze miejsce zajęła klasa III g , drugie III a trzecie miejsce zajęła klasa I b.

Wszystkim klasom gratulujemy świetnych wyników, dziękujemy za wspaniała postawę podczas meczów i grę fair play , wielkie podziękowania również kibicom którzy dopingowali swoich faworytów, do zobaczenia w następnym roku !!!!!

Ze sportowym pozdrowieniem
Sympatyczni wuefiści

::WSTECZ

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA MIASTA RZESZOWA W LEKKIEJ ATLETYCE

9 września 2009 r. odbyły się na stadionie Resovii w Rzeszowie Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce, w których wzięli udział uczniowie z naszego gimnazjum.